Witam, Trochę czasu minęło, prace się lekko posunęły. Czy mógłby ktoś rzucić okiem na poprawione PCB drivera i PCB falownika oraz prostownika? Wydaje mi się że, odstępy izolacyjne są dobre, ale wolę mieć 100% pewność niż trawić 3 raz :D I na koniec zdjęcie trafa głównego. Oceniajcie, krytyka mile widziana :) Pozdrawiam! http://obrazki.elektroda.pl/3800720800_1488060895_thumb.jpg
100
165
230
2
1
100