Witam, Trochę czasu minęło, prace się lekko posunęły. Czy mógłby ktoś rzucić okiem na poprawione PCB drivera i PCB falownika oraz prostownika? Wydaje mi się że, odstępy izolacyjne są dobre, ale wolę mieć 100% pewność niż trawić 3 raz :D I na koniec zdjęcie trafa głównego. Oceniajcie, krytyka mile widziana :) Pozdrawiam! http://obrazki.elektroda.pl/3800720800_1488060895_thumb.jpg
CNY17
D6
BYV32
D7
BYV32
D8
BYV32
R101
2,7k
R102
2,7k
D9
BYV32
D10
BYV32
D11
BYV32
D12
BYV32
R104
10
D14
BYV32
D15
BYV32
R105
10
10n
D13
BYV32
C103
10n
C1
230
D16
BYV32
D17
BYV32
D18
BYV32
D19
BYV32
D20
BYV32
55
D5
BYV32
OK1
47u
D4
BYV32
C101
D3
BYV32
JP1
D2
BYV32
105/106
D1
BYV32