Sorry że dopiero ale nie miałem czasu. W pliku znajdziesz rozwiązanie całego problemu. 5V oznacza logiczną jedynkę a źródło 100Hz jest to "przyjmijmy twoja częstotliwość" trzema switchami sterujesz wyjściami w zależności od tego jakie wyjście chcesz czyli jaki dzielnik to wciskasz przycisz. Symulacje przeprowadziłem w Multisimie i działa na bank.W razie czego pisz ale mysle że temat wyczerpany i rozwiązany :) Powodzenia.