Sprawdź film z załącznika i daj znać czy działa. Parametry filmu: http://obrazki.elektroda.net/44_1264116587_thumb.jpg Ustawienia VirtualDUB. http://obrazki.elektroda.net/97_1264116729_thumb.jpg Pobrany kodek: http://www.free-codecs.com/Motion_JPEG_Codec_download.htm Niestety demo. Jaki dodatkowy plik masz w aparacie? Daj go w załączniku.